Vizyonumuz

Vizyonumuz


Hedeflerini günden güne büyüten AKAY TİCARET, yüzünü her zaman değişim ve gelişime açık tutmuştur ve tutacaktır.

Bu temel ilke çerçevesinde; giyim,kozmetik,spor malzemeleri ,züccaciye ve elektronik sektörlerinde güvenilirliği sürekli kılan, uluslararası standartlarda ve kalitede tanınmış ürünleri ile, öncü bir kuruluş olan Saltanlar Mağazaları, başarılarıyla farklılığını sürdürecektir. AKAY TİCARET, Türkiye'de mağazacılık sektörünün önde gelen gruplarından biri olarak 1990 yılında Ankara'da açtığı ilk mağazası ile hizmete başladı. 1995 yılı ile birlikte AKAY TİCARET,  evrensel pazarlama ilkeleri ile yenilikçi mağazacılık anlayışının başlangıç noktası olarak, seçkin markalı ürünleri müşteri ile buluşturdu.

Müşterilerin isteklerini karşılarken, onların lehine ek değer olarak tanımlanan bu hizmet anlayışından yola çıkarakçeşitli  hizmeteler sunuldu. Öncü ve yenilikçi akay ticaret, kadın, erkek, çocuk, spor giyim, züccaciye, elektronik, parfümeri ve ev eşyaları gibi ayrı departmanlarla oluşturduğu mağazacılık zinciriyle kendi alanında zirveye ulaştı.Akay Ticaret kurulduğu günden bu güne müşterilerine kalite ve güven felsefesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

İletişim

Ziyaretci Sayacı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugun6947
mod_vvisit_counterDün8189
mod_vvisit_counterGeçen Hafta67274
mod_vvisit_counterGeçen Ay100000
mod_vvisit_counterToplam3275029